O nas

25 lat doświadczenia

Założone w 1991 r. Przedszkole Wandy Kacprzyk to najstarsza prywatna placówka oświatowa w tej okolicy Warszawy, która buduje swoją renomę już od ćwierć wieku. Znajduje się w Michałowicach, które leżą tuż przy granicy stolicy, obok Alei Jerozolimskich, którymi łatwo dostać się do centrum miasta.

Przedszkole mieści się w budynku o pow. 300 m2 (m.in. 2 duże sale, jadalnia, 2 łazienki), z którego wychodzi się bezpośrednio na piękny ogród (3000 m2) z placem zabaw.Wart podkreślenia jest fakt, że posiadamy własną kuchnię, którą zarządza kuchmistrzyni Danusia, dzięki czemu wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu. To wszystko jest do dyspozycji Twoich dzieci, na które bacznym i czułym okiem patrzy doświadczona kadra przedszkolna.

W Przedszkolu Wandy Kacprzyk Twoje dzieci będą doskonalić swoje talenty, nauczą się podstaw angielskiego, pracy w zespole oraz zasad tolerancji, etyki i estetyki. Ich rysowaniu będzie przyglądał się plastyk, rytmikę poprowadzi muzyk, a o prawidłową wymowę zadba logopeda. Państwa pociechy na licznych wycieczkach poznają nie tylko zasady ruchu drogowego, ale również te, jakimi rządzi się otaczający świat - często odwiedzamy parki, kina, teatry oraz miejsca publiczne. Przy okazji tańczymy, pieczemy, gotujemy. Robimy również ciekawe doświadczenia.

Gwarantujemy Państwu stały kontakt z wychowawcami i dyrekcją przedszkola. Wspieramy rodziców w „trudnych sytuacjach”.

Warto zobaczyć na własne oczy jak to wszystko zorganizowaliśmy, dlatego serdecznie zapraszamy na dni otwarte, które  są u nas prawie codziennie.

Po prostu zadzwoń i sprawdź: 502 723 151

Drukuj